Андре Онана се надява, че Манчестър Юнайтед все още може

...

Андре Онана не се отказва от надеждата Манчестър Юнайтед да спечели място в Шампионската лига

Андре Онана се надява, че Манчестър Юнайтед към момента може да приключи в челната четворка, макар че загуби повече точки при трагичното тъждество 1-1 против Брентфорд.

Влезлият като запаса Мейсън Маунт изстреля гостите напред против хода на играта с първия си гол за Юнайтед шест минути след добавеното време.

Но три минути по-късно Кристофер Айер осъществя центриране на Иван Тоуни, с цел да обезпечи изцяло заслужена точка за пчелите.

Юнайтед към този момент са на 11 точки зад четвъртия Астън Вила, въпреки и с мач по-малко, и на осем зад Тотнъм на пето място, защото очакванията им за Шампионска лига още веднъж избледняха.

„ Чувствам се тъжно, тъй като ние сме Манчестър Юнайтед, тъй че няма значение против кого играеш. Където и да отидем, би трябвало да побеждаваме, ” сподели вратарят Онана пред MUTV.

„ Накрая предадехме този мач. Свършихме фантастична работа в отбрана, това не беше най-хубавият ни мач, само че най-важното беше да спечелим. Така че, да, мъчно е. “