АНАХАЙМ, Калифорния (AP) — Auston Matthews вкара 2:12 след продълженията

...

Auston Matthews вкарва в OT, когато Maple Leafs надделява над Ducks 2-1

АНАХАЙМ, Калифорния (AP) — Auston Matthews вкара 2:12 след продълженията и Toronto Maple Leafs се събраха за победа с 2-1 над Anaheim Патици в сряда вечер, скърцайки, откакто насочи 57 удара към вратата.

Мартин Джоунс направи 27 спасявания във второто си чудесно показване за две вечери, откакто завоюва шатаут над Лос Анджелис във вторник. Джон Таварес вкара малко под шест минути до края на постоянното време, с цел да изпрати мача в спомагателната част.

Матюс означи своя 30-и за сезона в продълженията, с цел да победи вратаря на Дакс Лукас Достал, който имаше най-високите в кариерата си 55 икономисва. Резултатът пристигна след подаване от прореза на Мичъл Марнър, като Матюс вкара победния си гейм тъкмо в дясната греда.

Франк Ватрано вкара гол за патиците, които изгубиха третия си следващ мач и паднаха до 1-5-0 при най-високите за сезона осем мача вкъщи.

Кленовите листа изгубиха нападателя Боби Макман поради погрешно държание в играта за качване на Павел Минтю...