Американецът с български паспорт Дейвид Кравиш помогна за победата на

...

Дейвид Кравиш вкара 11 точки за победата на Уникаха над Лимож в Шампионската лига

Американецът с български паспорт Дейвид Кравиш оказа помощ за успеха на испанския Уникаха над Лимож с 84:67 ((17:19, 28:15, 18:19, 21:14) като посетител във Франция в среща от втория кръг в осминафиналната групова фаза на Шампионската лига на ФИБА по баскетбол за мъже.

Успехът бе втори за Уникаха в тази фаза, а отборът от Малага оглавява краткотрайното класиране в група К. Лимож заема последното, четвърто място с две провали от два мача.

Кравиш бе титуляр за гостите от Испания и приключи с 11 точки, 7 битки и 1 асистенция за 21 минути на терена.

Най-резултатен за успеха бе Дилън Осетовски с 19 точки и 7 битки.

Уникаха ще посрещне турския Галатасарай в идващия си мач от интернационалната конкуренция на 8 февруари.