Амбициозният претендент за трона на Ювентус в Италия Наполи победи

...

Наполи удари Киево в контрола, иска руски национал

Амбициозният кандидат за трона на Ювентус в Италия Наполи победи с 2:0 в надзорен мач Киево. Неаполитанците означиха по едно попадение във всяко от полувремената, което бе задоволително за крайния триумф. В 10-ата минута Симоне Верди откри, а четири минути преди края на постоянното време Лоренцо Тонели оформи крайния резултат.
Междувременно стана ясно, че Наполи желае да притегли в редиците си 27-годишният бранител на ЦСКА Москва и съветския народен тим Марио Фернандес. Според Tuttomercatoweb клубът от Неапол към този момент е стартирал договарянията за привличането на бразилеца с съветски паспорт, от чийто услуги се интересуват също Интер и Валенсия. Желанието на ЦСКА Москва е да получи не по-малко от 20 милиона евро за играча, който направи усещане с представянето си на Мондиал 2017.