Аматьорският ни национален отбор по футбол спечели втора победа на

...

Аматьорите на България смачкаха Уелс

Аматьорският ни народен тим по футбол завоюва втора победа на шампионата за купата на районите в Сливен. Нашите национали победиха с 5:2 Уелс, а в четвъртък завоюваха с 3:1 и против Беларус. В днешния мач в Сливен страховит мач за възпитаниците на Красимир Манолов -Малкия орел направиха някогашни и сегашни футболисти на Беласица Петрич. Капитанът Любомир Граминов вкара първото попадение, а Запро Динев завоюва дузпа и направи две асистенции за успеха с 5:2. За разлика от мача в четвъртък в Стара Загора той и Мартин Таушанов започнаха като титуляри. В днешния мач точни за нашите бяха Граминов, Цветелин Цаковски,Пламен Казаков от дузпа, Альоша Илиев и автогол на футболистите от Уелс при второто попадение. До почивката нашите водеха с 3:1. В последния си мач България ще играе на 10-ти октомври с Турция. Почти целият ни отбор е формиран от момчета от Югозапада, както и помощникът на Красимир Манолов,Христо Джоджов. Той е отпред на Пирин Разлог.