Аматьорският Асеновец съзря съдийска тесла по отбора. От Асеновград потърсиха

...

Скандал в турнира за Купата на България! От Асеновец се оплакаха от съдийско клане

Аматьорският Асеновец съзря съдийска тесла по тима. От Асеновград потърсиха Sportal.bg , с цел да изразят възмущението си по отношение на вчерашните дейности на арбитъра Боян Славков. В забавен мач от предварителните кръгове за Купата на България Асеновец загуби с 1:3 от третодивизионния Сокол (Марково) и отпадна от шампионата. Свързахме се с наставника на отбора от Асеновград Димитър Илиев.
" След първите 45 минути водихме в резултата с 1:0. На почивката Йордан Сталев беше в съдийската стая, аз персонално го видях по какъв начин излиза оттова, а го видяха и други хора. През второто полувреме настана същинско кръвопролитие! Беше обеден грабеж. Серия от противоположни фаулове против нас, не ни дадоха чиста дузпа, анулираха ни гол. Топката влезе половин метър зад голлинията, само че не ни го признаха. Пълна подигравка! Обърнаха ни в резултата, а в 90-ата минута пропуснахме да изравним. Веднага по-късно Сокол вкара за 3:1 и всичко свърши. Но по какъв начин може Сталев, който е началник на съдиите и е като президент на клуба от Марково, това го знае всеки, да влиза в съдийската стая. Аз там не влизам, нямам работа при съдиите. Каква работа е имал той? Това единствено в България май е допустимо ", съобщи Димитър Илиев.

Нашата медия потърси Йордан Сталев за мнение, само че той отхвърли да разяснява.