Албания постигна победа с 2:0 в домакинството си на Молдова

...

Албания се справи с Молдова и остава в играта

Албания реализира победа с 2:0 в семейството си на Молдова от група " Н " на европейските квалификации. Домакините прибавиха доста значими три точки в актива си, които ги оставят в борбата за челните места.

И двата гола в мача паднаха през второто полувреме. В 66-ата минута Роши направи страховит пробив отляво и стигна съвсем до аутлинията, след което върна за Чикалеши, който нямаше проблем да означи в опразнената врата.

Албанците подпечатаха триумфа си с втори гол в добавеното време. Рамадани получи пред наказателното поле, финтира бранител и със страховит удар по земя оформи крайното 2:0.

Така Албания към този момент има 6 точки и заема 4-ото място в групата, само че е единствено на 3 точки от водачите Франция, Исландия и Турция. Молдова пък заема 5-ата позиция с 3 извоювани точки досега.

ЕВРО 2020 4 кръг, вторник 11 юни  Албания 2:0краен резулат  Молдова