Академик разгроми в Свищов едноименния тим на видинското село Дреновец

...

Академик разпиля Дреновец

Академик разгроми в Свищов едноименния отбор на видинското село Дреновец с 5:1. Гостите излязоха за този мач от шестия кръг като втори в класирането на Северозападната Трета лига.

Очакванията за здрава борба обаче бяха тотално разрушени още до 40-ата минута, когато „ студентите “ към този момент имаха класическа преднина. Тон за голеадата даде Кристиян Аначков с попадението си в 9-ата минута. После за няколко минути два пъти се разписа голмайстора на Академик – Милен Петров. Той повиши на 2:0 в 21-ата, а в 39-ата беше прецизен и от дузпа. Малко след почивката Виктор Иванов осъществя втора дузпа за домакините. Другият близнак Кристиян Иванов също откри мрежата – 5:0 в 72-ата минута. Освен въпросните голове Петров, Ивайло Дангуров и играещия треньор Стефан Трайков уцелиха гредите. Накрая Борислав Борисов вкара почетното попадение за гостите.

Състави:

Академик: 1. Кристиян Николов, 11. Георги Йорданов, 7. Стефан Трайков /капитан и играещ треньор/, 15. Пламен Ангелов, 4. Марин Пендов, 6. Кристиан Аначков, 17. Виктор Иванов, 8. Константин Цветанов, 2. Милен Петров, 13. Павел Петков, 16. Кристиян Иванов.

Треньор – Венцислав Личев

Дреновец: 1. Юлиян Весков, 2. Йордан Йорданов, 6. Ивайло Иванов /капитан/, 14. Костадин Илиев, 10. Калоян Цветков, 8. Георги Илиев, 20. Людмил Иванов, 16.Деян Захариев, 18. Тодор Горанов, 4. Цвети Неделчев, 11. Борислав Борисов.

Треньор – Иван Ценов Северозападна Трета лига 6 кръг, неделя 15 септември  Академик (Свищов) 5:1краен резулат  Дреновец