Ахмат записа впечатляваща победа с 3:1 в домакинството си на

...

Ахмат сломи Уфа с човек по-малко

Ахмат записа впечатляваща победа с 3:1 в семейството си на от 12-ия кръг на Премиер лигата на Русия. -интересното бе, че триумфът бе реализиран с човек по-малко на терена, откакто бе изпъден в 58-ата минута.

Домакините откриха резултата от дузпа, осъществена от. Гостите обаче изравниха посредством в 56-ата минута.

В 58-ата минута тимът от Грозни остана в понижен състав, откакто Семьонов задържа в тил съперников футболист и получи втори жълт и червен картон.

Вместо Уфа да се възползва от численото си преимущество на терна, се случи тъкмо противоположното. Ахмат вкара нови два гола, дело на в 68-ата и още веднъж Бериша в 77-ата минута, с които стигна и до триумфа с 3:1.

Тази победа изкачи Ахмат на 10-ото място в класирането със 17 точки. Уфа пък продължава да затъва, като остава на дъното с едвам 6 извоювани точки досега.

Ахмат записа впечатляваща победа с 3:1 в семейството си на Уфа от 12-ия кръг на Премиер лигата на Русия. По-интересното бе, че триумфът бе реализиран с човек по-малко на терена, откакто Андрей Семьонов бе изпъден в 58-ата минута.

Домакините откриха резултата от дузпа, осъществена от Бернард Бериша. Гостите обаче изравниха посредством Азер Алиев в 56-ата минута.

Вместо Уфа да се възползва от численото си преимущество на терна, се случи тъкмо противоположното. Ахмат вкара нови два гола, дело на Владимир Илин в 68-ата и още веднъж Бериша в 77-ата минута, с които стигна и до триумфа с 3:1.