Агитките на Хебър и Миньор си спретнаха масов бой в

...

Масов бой и ранени на Хебър - Миньор, прекратиха дербито на Трета лига

Агитките на Хебър и Миньор си спретнаха всеобщ пердах при започване на дербито от втория кръг на Югозападната Трета лига, поради което мачът бе преустановен за 10 минути, научи Sportal.bg. Запалянковците бяха изпуснати от служителите на реда, пробиха загражденията и влязоха в ръкопашна битка. След кървавото меле има потърпевш охранител, който е със счупена ръка, ударен служител на реда и ранени почитатели. Лекарят на Хебър е бил и в двете агитки, с цел да окаже първа помощ на потърпевшите.

След като органите на реда се оправиха с багра, реферът Волен Чинков реши да възобнови срещата. На терена също е напечено. В края на полувремето, при резултат 0:0, Миньор остана с 10 индивида поради червен картон на техен играч.

На стадиона в Пазарджик има към 1500 фенове, като последователите на перничани са към 100-150 индивида.
Източник: novini.bg