„Милан“, съперник на „Лудогорец“ на 1/16-финалите в Лига Европа, не

...

„Удинезе“ спря серията на „Милан“

„Милан“, противник на „Лудогорец“ на 1/16-финалите в Лига Европа, не съумя да запише четвърта поредна победа в Серия „А“. Момчетата на Дженаро Гатузо приключиха 1:1 с „Удинезе“. Сусо откри, само че стражът Джанлуиджи Донарума си вкара автогол.

Две попадения от корнер паднаха на мача „Болоня“ – „Фиорентина“ (1:2) в границите на три минути. Верету от гостите вкара рядко хубав гол, само че Миранте копира осъществяването 180 секунди по-късно.

Шампионът „Ювентус“ пък разгроми „Сасуоло“ със 7:0. Първия си хеттрик за Старата госпожа вкара Гонсало Игуаин. Останалите попаденията осъществиха Алекс Сандро, Сами Кедира на два пъти и Миралем Пянич.

В различен мач от кръга „Рома“ победи „Верона“ с гол на Дженгиз Юндер още в първата минута.
Източник: trud.bg