2:2 приключиха в Сливен едноименния тим и Родопа (Смолян). Двубоят

...

ФК Сливен и Родопа си вкараха по два пъти

2:2 завършиха в Сливен едноименния отбор и Родопа (Смолян). Двубоят е от 19-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Обнадеждаващо начало за домакините, които четвърт час след началото имаха преднина. Осигури я Петър Принджев от дузпа.
 ФК Сливен: Ще използваме всички футболни способи ФК Сливен: Ще използваме всички футболни способи
Смолянският отбор реагира незабавно и за десетина минути направи поврат. Заслугата е на Михаел Кисьов, който първо изравни, а в 26-ата минута приключи независим пробив с прецизен удар – 1:2. Голмайсторът имаше още две благоприятни условия да се разпише до почивката. След нея младия сливенски отбор взе самодейността и докрая доминираше. Георги Костов изравни в 62-ата минута.
 Родопа: Изключително тежка борба Родопа: Изключително тежка борба
В оставащото време пропуски направиха Иван Стоянов, Иван Петров, влезлия като запаса Йордан Йорданов и два пъти Кристиян Стоилов. Футболистите на Родопа доиграха последните минути в глуха отбрана, само че удържаха хикса.