15-годишните футболисти на Черно море отстъпиха с 1:2 при гостуването

...

15-годишните “моряци” със загуба в София

15-годишните футболисти на Черно море отстъпиха с 1:2 при гостуването си на Национал София в мач от Елитната група в тази възраст. “Моряците ”, водени от Станислав Стоянов, не изиграха най-хубавата си среща от началото на сезона.

През първата част домакините стояха много по-добре от варненци и справедливо на почивката водеха с 2:0. Попаденията на Национал паднаха в границите на пет минути – в 30-ата и 35-ата.

През второто полувреме Серги Кешкерян засече с глава центриране от фаул и понижи. Попадението внесе убеденост в “зелено-белите ” футболисти, само че до края на срещата нов гол не падна.

В идващия кръг Черно море приема Лудогорец. Срещата е на 3 ноември (събота) от 12 часа на стадион “Корабостроител ”.

Съставът на Черно море:  Ангел Дочев, Стефан Димов, Галин Панев (40-Валентин Вълчев), Делян Илиев, Мартин Илиев (55-Дойчин Дочев), Николай Златев, Симеон Иванов, Берк Бейхан, Милен Николов, Алекс Костов (35-Серги Кешкерян), Марин Петков.

Източник: petel.bg