1:1 приключиха в Разлог местния Пирин и Витоша (Бистрица). Двубоят

...

Витоша измъкна точката в Разлог накрая

1:1 завършиха в Разлог локалния Пирин и Витоша (Бистрица). Двубоят е от 35-ия кръг на Югозападната Трета лига. И двата гола са дело на домакините. Гостите играха под опциите си цяло първо полувреме. Имаха една опция да открият резултата, само че Цветомир Вачев пропусна да осъществя с глава. След почивката футболистите на Николай Христозов взеха самодейността.
 Във Витоша (Бистрица) чакат тежко посещение в Разлог Във Витоша (Бистрица) чакат тежко посещение в Разлог
Най-чистото състояние пропиля Мартин Станкев. Домакините организираха контраофанзива в 70-ата минута, която приключи с неспасяем удар на Николай Димиров от границата на наказателното поле. Напъните на гостите не дадоха резултат и пиринци предвкусваха триумфа. Секунди преди края обаче след центриране пред вратата им, техен футболист си вкара автогол за окончателното 1:1.