08:00	Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Синсинати08:00	Diema Sport: Футбол: Монтана

08:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Синсинати08:00 Diema Sport: Футбол: Монтана ...

Спортът по телевизията днес.

08:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Синсинати
08:00 Diema Sport: Футбол: Монтана - ЦСКА 1948, мач от Втора професионална лига /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Борнемут - Шефилд Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
08:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Киево - Каляри
09:00 Film Plus: Футбол: Барселона - Хетафе (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:00 Nova Sport: Футбол: Атлас Делменхорст - Вердер Бремен, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/
10:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Синсинати
10:00 Diema Sport: Футбол: Първи мач от третия квалификационен кръг на Лига Европа /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Цървена звезда - Копенхаген, мач реванш от третия квалификационен кръг на Шампионската лига /п/
10:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Удинезе - Дженоа
11:00 Film Plus: Тенис: Western & Southern Open, Синсинати (WTA Premier 5 - повторение)
12:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - великите финали
12:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Синсинати
12:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Фиорентина - Торино
12:05 Nova Sport: Футбол: Оснабрюк - РБ Лайпциг, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/
12:15 BNT 3: Волейбол: Бразилия - Пуерто Рико - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
13:00 Diema Sport: Футбол: Първи мач от третия квалификационен кръг на Лига Европа /п/
13:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Суперкупа 2018, Реал Мадрид - Атлетико Мадрид
14:00 Nova Sport: Футбол: Салфорд Сити - Лийдс Юнайтед, мач от първи кръг за Карабао къп /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Синсинати
14:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Рома - Наполи
14:20 BNT 3: Футбол: Португалия - Република Ирландия - полуфинална среща от европейското първенство за юноши до 19 г.
15:00 Diema Sport: Футбол: Левски - Берое, мач от efbet Лига /п/
16:00 Nova Sport: Футбол: Куинс Парк Рейнджърс - Хъдърсфилд Таун, мач от Чемпиъншип /п/
16:00 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Аякс - Емен
16:00 Film Plus: Футбол: Реал /Сосиедад/ - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
16:00 Diema Sport 2: Футбол: Олимпиакос - Истанбул Башакшехир, мач реванш от третия квалификационен кръг на Шампионската лига /п/
16:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Интер - Лацио
17:00 Diema Sport: Футбол: Арда - Локомотив Пловдив, мач от efbet Лига /п/
18:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Синсинати
18:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Рома - Лацио
18:00 Film Plus: Пряко: Тенис: Western & Southern Open, Синсинати (WTA Premier 5)
18:05 Nova Sport: Футбол: Скънторп Юнайтед - Дарби Каунти, мач от първи кръг за Карабао къп /п/
18:10 BNT 3: Волейбол: Пуерто Рико - България - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
18:30 Diema Sport 2: "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2019-20), 1-ви епизод
19:00 Diema Sport 2: Футбол: Ливърпул - Норич Сити, мач от английската Висша лига /п/
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - обзор на сезон 2018/2019
20:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 6-и епизод, директно
20:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Синсинати
20:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Ювентус - Наполи
20:00 Nova Sport: Футбол: Юрдинген - Борусия Дортмунд, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
21:00 bTV Action: Студио "Суперкупа на УЕФА"
21:00 Diema Sport: Футбол: Лудогорец - ЦСКА, мач от efbet Лига /п/
21:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед - Челси, мач от английската Висша лига /п/
22:00 TV+: Футбол: Реал /Сосиедад/ - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
22:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Синсинати
22:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига 2018/19 Ливърпул - Порто, първи четвъртфинален мач
22:00 bTV Action: Суперкупа на УЕФА: Ливърпул - Челси, пряко от Vodafone Arena в Истанбул
22:15 Nova Sport: Футбол: Вюрцбургер Кикерс - Хофенхайм, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/
23:00 BNT 3: Волейбол: Египет - България - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
23:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Враца - Черно море, мач от efbet Лига /п/
23:00 Diema Sport 2: Футбол: Кристъл Палас - Евертън, мач от английската Висша лига /п/

Източник: dnesplus.bg