07:00	Film Plus: Футбол: Виляреал - Леванте (Ла Лига Сантандер, сезон

07:00 Film Plus: Футбол: Виляреал - Леванте (Ла Лига Сантандер, сезон ...

Спортът по телевизията днес.

07:00 Film Plus: Футбол: Виляреал - Леванте (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
08:00 Diema Sport: Волейбол: ЦСКА - Арда, мач от Суперлигата /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Ливърпул - Арсенал, мач от четвърти кръг за Карабао къп /п/
08:00 Max Sport 3: Серия А: Наполи - Фиорентина
09:00 Film Plus: Футбол: Валенсия - Атлетико /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
09:45 BNT 3: Тенис на маса: Открито първенство на Катар - финали
10:00 Nova Sport: Футбол: Енерги Котбус - Байерн Мюнхен, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/
10:00 Diema Sport: Футбол: Литекс - Пирин, мач от Втора професионална лига /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
11:00 Film Plus: Тенис: Егор Герасимов - Феликс Оже-Алиасим (Open 13 Provence, Марсилия; ATP 250 - IV четвъртфинал, повторение)
12:00 Ring.BG: Звездите на футбола
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Саутхямптън - Челси, мач от английската Висша лига /п/
12:00 Max Sport 3: Серия А: Лацио - Сампдория
12:05 Nova Sport: Футбол: Хъл Сити - Уигън Атлетик, мач от Чемпиъншип /п/
12:50 Film Plus: Тенис: Александър Бублик - Стефанос Циципас (Open 13 Provence, Марсилия; ATP 250 - I полуфинал, повторение)
13:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 38-и епизод /п/
14:00 Nova Sport: Баскетбол: Обрадойро - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Diema Sport: Футбол: Локомотив Пловдив - Литекс, мач от втори кръг за Купата на България /п/
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Челси - Манчестър Юнайтед, мач от четвърти кръг за Карабао къп /п/
14:10 BNT 3: Футбол: България - Беларус - приятелска среща
14:15 Film Plus: Тенис: Жил Симон - Феликс Ожер-Алиасим (Open 13 Provence, Марсилия; ATP 250 - II полуфинал, повторение)
16:00 Diema Sport 2: "Легендите на Висшата лига: Жуниньо Паулиста", предаване за английски футбол, 7-и епизод /п/
16:00 Diema Sport: Баскетбол: Маями Хийт - Бостън Селтикс, втори мач от финалната серия на Източната конференция на НБА (2011-12) /п/
16:00 Max Sport 3: Серия А: Лече - Интер
17:00 Diema Sport 2: "Сто във Висшата лига: Анди Коул", предаване за английски футбол /п/
17:00 Diema Sport: Баскетбол: Бостън Селтикс - Маями Хийт, четвърти мач от финалната серия на Източната конференция на НБА (2011-12) /п/
17:00 Film Plus: Футбол: Севиля - Еспаньол (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
17:30 Diema Sport 2: "Спомените на Гари Невил: Сол Кямбъл", предаване за английски футбол, 4-и епизод /п/
18:00 Nova Sport: Футбол: Хъдърсфилд Таун - Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип /п/
18:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Пловдив - Славия, мач от efbet Лига /п/
18:00 Max Sport 3: Серия А: Дженоа - Рома
19:00 Film Plus: Тенис: Онс Джабер - Дженифър Брейди (Qatar Total Open 2020, Доха; WTA Premier 5 - повторение)
19:30 Max Sport 1: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
20:00 Diema Sport: Баскетбол: "Хюстън Рокетс 1995", предаване за НБА
20:00 Max Sport 3: Серия А: Ювентус - Парма
20:30 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 34-и епизод
21:00 Diema Sport 2: "Легендите на Висшата лига: Тони Адамс", предаване за английски футбол, 8-и епизод
21:00 Diema Sport: Баскетбол: "Доктор Джей, Доктора и Джулиъс Ървинг", предаване за НБА
21:30 Film Plus: Футбол: Ейбар - Реал /Сосиедад/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
22:00 Diema Sport 2: "Сто във Висшата лига: Дейвид Джеймс", предаване за английски футбол
22:00 Max Sport 3: Серия А: Милан - Удинезе
22:30 Diema Sport 2: "Моите 11" със Стийв Макманамън", предаване за английски футбол, 4-и епизод
23:00 Diema Sport 2: Баскетбол: "Хюстън Рокетс 1994", предаване за НБА /п/
23:00 Nova Sport: Футбол: Юрдинген - Борусия Дортмунд, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/
23:00 Diema Sport: Футбол: Берое - ЦСКА, мач от efbet Лига /п/
23:30 Film Plus: Тенис: Ашли Барти - Даниел Колинс (Adelaide International, Аделаида; WTA Premier - II полуфинал, повторение) /bukmeikar.com

Източник: dnesplus.bg