Шампионска Лига - Новини

Реал Мадрид победи Наполи с 4 2 в мач от 5 ия

...

... в подреждането със 7 пункта.Другият мач от група "С" между Брага и Унион Берлин завърши при равенство 1:1Намерете БНТ в социалните мрежи: , , ,

Гол в 94 39 лиши Челси от първата позиция в осма

...

... посече мечтите на гостите за успех в срещата и закотви футболистите на Томас Тухел на втората позиция. "Зенит" продължава своето европейско участие в Лига Европа.

Кубрат Пулев говори пред медиите три дни преди битката срещу

...

... титлите на Световната боксова асоциация (WBA), на Световната боксова организация (WBO), на Международната боксова федерация (IBF) и на Международната боксова организация (IBO) срещу Антъни Джошуа.

Още една тъжна вест в този черен ден отишъл

...

... той с лекота приобщаваше и печелеше приятели. Истински духовен наставник на Софийската епархия и истински почтен и предан на призванието си човек“, написа столичният кмет.

Най малко 31 мигранти се удавиха при опит да преплуват Ламанша

...

... Засега не е ясна националността на загиналите.През последните седмици се увеличават опитите на мигранти да преплуват Ламанша с малки плавателни съдове въпреки опасните атмосферни условия.

Реплики на панагюрското златно съкровище предназначени за участие в Експо

...

... ни в изложението.От ведомството потвърдиха информацията, но уточниха, че те са координатор, а фирмата изпълнител не е подготвила и обезпечила документите за износ на копията.

Атакувахме Франция взехме за мишена населението но нямаше нищо лично

...

... заяви, че „френски самолети бомбардираха „Ислямска държава“, мъже, жени, деца. Франсоа Оланд знаеше за рисковете, които поема, като атакува „Ислямска държава“ в Сирия", изтъкна Абдеслам.

Френски фермери блокираха Париж за да протестират срещу политиката на

...

... некачествен внос от трети страни. През последните месеци такива протести се организират и в други европейски държави с развито земеделие като Германия, Италия и Холандия.

Мениджърът на Манчестър Сити Джосеп Гуардиола видя положителни неща в

...

... време да се посъвземем. В определен смисъл дори се получи добре, че загубихме. Така ще се освободим от психическото напрежение в по-важните мачове”, коментира Гуардиола.

Шахтьор Донецк нанесе първа загуба за сезона на Манчестър Сити

...

... чест от евротурнирите, докато неаполитанците ще се включат в Лига Европа.ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ Шампионска Лига 6 кръг, сряда 6 декември Шахтьор (Донецк) 2:1краен резулат Манчестър Сити

Отборите на Реал Мадрид и Борусия Дортмунд излизат в мач

...

... Майорал, КристианоБорусия: Бюрки; Бартра, Сократис, Суботич, Шмелцер, Герейро; Шахин, Дахуд; Пулишич, Кагава; Обамеянг Шампионска Лига 6 кръг, сряда 6 декември Реал Мадрид 21:45предстои Борусия (Дортмунд)

Полузащитникът на Челси Франсеск Фабрегас е готов за евентуална среща

...

... най-силните. Съжалявам за Атлетико Мадрид. Този отбор заслужава място в елиминациите, тъй като през последните години показа силно представяне", заяви Фабрегас пред "Ел Мундо Депортиво".

Тази вечер ще се изиграят последните осем мача от груповата

...

... ПО МИНУТАГЛЕДАЙТЕ МАЧА ТУК!Порто - МонакоМИНУТА ПО МИНУТАГЛЕДАЙТЕ МАЧА ТУК!Група "Н"Тотнъм - АПОЕЛМИНУТА ПО МИНУТАГЛЕДАЙТЕ МАЧА ТУК!Реал Мадрид - Борусия (Дортмунд)МИНУТА ПО МИНУТАГЛЕДАЙТЕ МАЧА ТУК!

Мениджърът на Челси Антонио Конте вече гледа към 1 8 финала в

...

... толкова положения, трябва да си доволен. Особено срещу толкова силен съперник", допълни италианецът. Шампионска Лига 6 кръг, вторник 5 декември Челси 1:1краен резулат Атлетико Мадрид

Тимът на Андерлехт излъга с 1 0 като гост Селтик в

...

... се доберат поне до равенство.СЕЛТИК - АНДЕРЛЕХТ 0:10:1 Симунович (62-автогол)СТАТИСТИКА НА МАЧАКЛАСИРАНЕМИНУТА ПО МИНУТА Шампионска Лига 6 кръг, вторник 5 декември Селтик 0:1краен резулат Андерлехт

Манчестър Юнайтед приема ЦСКА Москва в двубой от последния кръг

...

... Игнашевич, Васин, В. Березутцкий, Набабкин, Кучаев, Головин, Дзагоев, Чалов, ВитиньоГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО ТУК! Шампионска Лига 6 кръг, вторник 5 декември Манчестър Юнайтед 21:45предстои ЦСКА (Москва)

Тази вечер Барселона посреща Спортинг в мач от последния кръг

...

... Коатес, Матийо, Ристовски, Карвальо, Баталия, Фернандеш, Сезар, Акуня, РуисМИНУТА ПО МИНУТАСТАТИСТИКА ОТ МАЧАГЛЕДАЙТЕ ТУК! Шампионска Лига 6 кръг, вторник 5 декември Барселона 21:45предстои Спортинг (Лисабон)

Днес предстои да се изиграят последните двубои в 4 от

...

... ТУКГрупа "С":Челси - Атлетико МадридМИНУТА ПО МИНУТАГЛЕДАЙТЕ ТУКРома - КарабахМИНУТА ПО МИНУТАГЛЕДАЙТЕ ТУКГрупа "D":Барселона - Спортинг (Лисабон)МИНУТА ПО МИНУТАГЛЕДАЙТЕ ТУКОлимпиакос - ЮвентусМИНУТА ПО МИНУТАГЛЕДАЙТЕ ТУК